Kategorie:

Reklamowanie za pomocą telefonu i SMS’ów

Avatar
Opublikowane przez admin

 

Reklama z użyciem telefonu

W dobie cyfryzacji wiele firm korzysta z reklamy mobilnej, aby dotrzeć do swoich docelowych odbiorców. Powodem tego jest to, że reklamodawcy mogą szybko i łatwo kontaktować się ze swoimi klientami za pośrednictwem wiadomości tekstowych i połączeń telefonicznych. Pojawienie się tych nowych technologii pozwoliło wielu firmom rozpocząć stosowanie strategii marketingowych, które nigdy wcześniej nie były możliwe.

Reklamy mobilne stały się bardzo popularne, ponieważ po prostu działają!

Statystycznie rzecz biorąc, marketingowcy korzystający z reklamy mobilnej widzą wzrost zwrotu z inwestycji niekiedy do wiele razy przekraczający budżet na nią poświęcony.

Strategia reklamowa przy użyciu SMS’ów

Wiadomości SMS to krótkie (zazwyczaj krótkie) wiadomości tekstowe, które można wysyłać z telefonu komórkowego. Są one zazwyczaj ograniczone do pewnej ilości znaków i są dostarczane na telefon odbiorcy w ciągu kilku sekund.
Rozpowszechnienie korzystania ze smartfonów doprowadziło do wzrostu liczby reklam za pośrednictwem wiadomości SMS. Celem jest bezpośrednie wysyłanie SMS-ów do ludzi z nadzieją, że otworzą to, co otrzymają i zainteresuje ich treść naszej reklamy.

 

Zapraszamy także do: https://www.znajdzreklame.pl/kampanie-sms-mms